Zawodniczki  MUKS „PS”  zarejestrowane i uprawnione do gry od początku istnienia klubu, od dnia 17.12.2013 r.


Aktualizacja 2.04.2017 r.

 

 

                                   Seniorki:  od 1998 r.

 

                                                                                Miejsce zamieszkania:

 

 1.   Banach Paulina                            -   ur.1993 r.                     Kostrzyn nad Odrą.

 

 2.   Grala Martyna                             -  ur.1996 r.                      Laski Lubuskie,

 

 3.   Gronczakiewicz Marta               -  ur. 1996 r.                    Kostrzyn nad Odrą,

 

 4.   Grudzień Emilia                           -   ur. 1997 r.                    Kostrzyn nad Odrą,

 

 5.   Jagiełło Aleksandra                     -  ur.  1998 r.                     Dębno,

 

 6.   Kerber Monika                             -  ur. 1990 r.                     Kostrzyn nad Odrą,

 

 7.   Kobydecka Klaudia                      -  ur. 1991 r.                      Kostrzyn nad Odrą,

 

 8.   Korczala Klaudia                           -  ur. 1998 r.                    Kostrzyn nad Odrą,

 

 9.   Lipka Patrycja                               -  ur. 1985 r.                     Gorzów Wlkp,

 

 10. Rodziewicz Kinga                         -  ur. 1996 r.                     Sarbinowo,

 

11.  Rusakowicz Natalia                     -  ur. 1993 r.                      Kostrzyn nad Odrą,

 

12.  Sicichowska Paulina                    -  ur. 1998 r.                     Kostrzyn nad Odrą,

 

13.  Sobkowiak Michalina                 -  ur. 1997 r.                       Kostrzyn nad Odrą,       

 

14.  Wojtkowiak Adrianna                 -  ur. 1997 r.                      Kostrzyn nad Odrą,

 

 

 


                  Juniorki:  /1999 r. – 2003 r./

 

                                                                                                 Miejsce zamieszkania:       

 

1.   Adamczyk Aleksandra              -  ur. 2003 r.                          Dębno,

 

2.   Cisek Izabela                                -  ur. 2001 r.                          Dębno,             

 

3.   Czerniecka Roksana                   -  ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

4.   Czyżewska Dominika                 -  ur.2000 r.                           Kostrzyn nad Odrą,

 

5.   Frąckowiak Katarzyna               -  ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

6.   Gajewska Laura                           -  ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

7.   Janiak Martyna                             -  ur.1999 r.                            Chwarszczany,

 

8.    Kamińska Izabela                        -  ur. 2002 r.                          Mościce,

 

9.    Kamińska Oliwia                         -  ur. 2003 r.                         Kostrzyn nad Odrą,

 

10.    Kita Marta                                  -  ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,  

 

11.  Kramarz  Aleksandra                  -  ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,   

 

12.  Kwak Wiktoria                             -  ur. 2002 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

13.  Lach Karolina                               -  ur. 1999 r.                            Kowalów/ Ośno,

 

14.  Matkowska Aleksandra             -  ur. 2001 r.                           Słońsk,

 

15.   Matuszak Hanna                         -   ur. 2003 r.                         Kostrzyn nad Odrą,

 

16.  Nowak Wiktoria                          -   ur. 2003 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

17.  Osolińska Aleksandra                  -   ur. 2003 r.                         Kostrzyn nad Odrą,

 

18.  Owczarzak Klaudia                     -  ur. 2002 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

19.  Patrzykąt Paula                             -  ur. 2001 r.                          Dębno,

 

20.   Pawlaczyk Patrycja                    -  ur. 2002 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

21.   Pietraszko Daria                           -  ur. 2001 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

22.   Pliś Karolina                                  -  ur.  2001 r.                         Cychry,

 

23.  Pulkowska Wiktoria                     -  ur.2002 r.                          Kostrzyn nad Odrą,

 

24. Ratajczak Wiktoria                        -  ur. 2000 r.                        Dębno,

 

25.  Rutkowska Karolina                      -  ur. 2003 r.                        Kostrzyn nad Odrą,

 

26.   Rzetelna Paulina                            -  ur. 1999 r.                        Kostrzyn nad Odrą,

 

27.  Stojanowska Wiktoria                   -  ur. 2002 r.                        Kamień Mały,

 

28.  Szczepańska Weronika                 -  ur. 2003 r.                         Kostrzyn nad Odrą,

 

29.  Szczerbińska Blanka                       -  ur. 2003 r.                        Kostrzyn nad Odrą,

 

30.  Szczudlińska Julia                            -  ur. 2003 r.                       Kostrzyn nad Odrą,

 

31.  Sztenhauzer Anna                            -  ur. 2003 r.                       Kostrzyn nad Odrą,

 

32.  Ślusarz Natalia                            -  ur. 2001 r.                        Kostrzyn nad Odrą,

 

33. Tomaszewska Karolina                    -  ur. 2003 r.                       Kostrzyn nad Odrą,

 

34.  Zborowska Ewelina                         -  ur. 2001 r.                        Kostrzyn nad Odrą,

 

35. Zielińska Martyna                             -  ur. 2003 r.                       Kostrzyn nad Odrą, 

 

 

 


 

 

                  Młodziczki:  /2004 r. – 2006 r./

 

                                                                                                 Miejsce zamieszkania:

 

1.   Bekisz Marta                                  -  ur. 2004 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

2.   Białomazur Kamila                      -  ur. 2004 r.                                Sarbinowo,

 

3.   Bielas Dajana                                 -  ur. 2006 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

4.   Budynkiewicz Hanna                  -  ur. 2006 r.                               Czarnów,

 

5.   Buraczewska Dagmara                -  ur. 2004 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

6.   Czak Magdalena                           -  ur. 2004 r.                             Kostrzyn nad Odrą,           

 

7.   Dąbrowska Wiktoria                     -  ur. 2005 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

8.    Frysztak Julia                                -  ur. 2006 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

 9.   Gembiak Kaja                                -  ur. 2004 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

10.  Januszkiewicz Amelia                  -  ur. 2006 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

11.  Jerzyńska Oliwia                             -  ur. 2004 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

12.  Kardzis Wiktoria                           -  ur. 2006 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

13.  Kardzis Patrycja                             -  ur. 2004 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

14.  Kondracka Kornelia    - ur. 2004 r.  obecnie w AFLP Dudka, Kostrzyn nad Odrą,

 

15.  Kośla Irmina                                    -  ur. 2004 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

16.  Lange Wiktoria                              -  ur. 2004 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

17.  Małkińska Dajana                      -  ur. 2006 r.                                 Kostrzyn nad Odrą,          

 

18. Narkiewicz Julia                              -  ur. 2006 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

19. Piątek Kornelia                                -  ur. 2004 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

20. Piniewska Wiktoria                      -  ur. 2005 r.                               Dębno,

 

21. Piotrowska Weronika                 -  ur. 2004 r.                            Kostrzyn nad Odrą,        22. Pogiernicka Aleksandra                -  ur. 2004 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

23. Potomska Paula                               -  ur. 2006 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

24. Raduj Bianka                                   -  ur. 2005 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

25. Rzepa Nadia                                    -  ur. 2004 r.                                 Kostrzyn nad Odrą,

 

26. Strzelczak Iga                                  -  ur. 2004 r.                                 Kostrzyn nad Odrą,

 

27. Szczepaniak Wiktoria                   -  ur. 2005 r.                                 Kostrzyn nad Odrą,

 

28. Wasielak  Kinga                              -  ur. 2004 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

29. Wągiel Aleksandra                         -  ur. 2005 r.                                 Dębno,

 

30. Wieczorek Weronika                     -  ur. 2004 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

31. Wieczorek Wiktoria                       -  ur. 2004 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

32. Wit  Justyna                                     -  ur. 2004 r.                                 Czarne,

 

 

 

 

 

    

 

            Skrzaty, Żaki  /2007 r. i młodsze/

 

 

 

                                                                                                        Miejsce zamieszkania:

 

1.   Bojaruniec Laura                              -  ur. 2007 r.                            Kostrzyn nad Odrą,         2.    Buraczewska  Lena                        -  ur. 2007 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

3.    Dąbrowska Amelia                         -  ur. 2007 r.                              Kostrzyn nad Odrą, 

4.    Filipkowska Natalia                      -  ur. 2007 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

5.    Gwizdoń Emilia                               -  ur. 2007 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

6.    Ilkowska Natalia                             -  ur. 2008 r.                             Kostrzyn nad Odrą,

 

7.    Jarek Kinga                                        -  ur. 2008 r.                             Kostrzyn nad Odrą,    8.    Kecman Krystyna                           -  ur. 2008 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

9.    Lewandowska Martyna                -  ur. 2008 r.                              Kostrzyn nad Odrą, 

 

10.  Michałowska Julia                          -  ur. 2008 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

11.  Mikulec Kinga                                  -  ur. 2007 r.                                Kostrzyn nad Odrą,

 

12.  Milej Gabriela                                  -  ur. 2009 r.                               Kostrzyn nad Odrą,

 

13.  Mularska Oktawia                          -  ur. 2008 r.                              Kostrzyn nad Odrą,

 

14.  Urman Laura                                  -  ur. 2009 r.                                Kostrzyn nad Odrą.